Falownik Hypontech już niebawem w Polsce. Poznaj nowoczesne inwertery

Falownik Hypontech oze projekt

Niezwykle miło jest nam poinformować, że nasza firma wprowadza na rynek najnowocześniejszy falownik Hypontech. W naszym kraju inwertery będą dostępne już w przyszłym miesiącu.

Przypomnijmy, że falownik, to obok modułów fotowoltaicznych jeden z najważniejszych elementów całej instalacji. Odpowiada on za zamianę prądu stałego w zmienny. Dzięki temu, produkowany przez instalację fotowoltaiczną prąd, możemy wykorzystywać do zasilania każdego sprzętu elektrycznego w domu, firmie czy gospodarstwie rolnym.

Hypontech – twórca technologii przyszłości

Hypontech to przedsiębiorstwo, którego działalność skupia się wokół inteligentnych rozwiązań solarnych. „Popychamy świat do przodu, dzięki ekscytującemu portfolio falowników łańcuchowych i magazynowych PV, a także inteligentnych rozwiązań do zarządzania energią” – czytamy na oficjalnej stronie producenta. I trudno się z tym nie zgodzić. Hypontech to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, zajmujące się m.in. badaniami oraz rozwojem najnowocześniejszych falowników PV. Dzięki współpracy ze znanymi uniwersytetami na całym świecie, firma zgromadziła zaawansowane technologie, które mogą zapewnić najnowocześniejsze rozwiązania.

Falownik Hypontech już wkrótce w Polsce

Polska, to jeden z 50 krajów, w którym będą dostępne falowniki firmy Hypontech. W ofercie OZE Projekt dostępne będą inwertery, których zakres pracy to 3-10 kW. Produkt marki Hypontech będzie zatem idealnym rozwiązaniem w przypadku instalacji fotowoltaicznych produkujących prąd na potrzeby domów jednorodzinnych.

Jesteś instalatorem i chcesz wprowadzić do swojej oferty najnowszej generacji falowniki Hypontech? Skontaktuj się z nami: tel.: 882 146 555 email: s.wlodarczyk@ozeprojekt.pl.

Call Now Button