Jesteśmy częścią grupy OZE Projekt!

OZE Projekt Investments to siostrzana spółka, która powstała w celu sprzedaży modułów fotowoltaicznych w ilościach hurtowych.

Jesteśmy rzetelnym partnerem i doradcą dostarczającym moduły fotowoltaiczne dla firm instalacyjnych i podmiotów wykonawczych. Jako autoryzowany partner marki JA Solar oferujemy nowoczesne i sprawdzone produkty tego producenta. 

Dynamika współczesnego życia, w tym także relacji biznesowych, nie zwalnia nas z obowiązku uważnego wsłuchiwania się w potrzeby naszych odbiorców. Wierzymy, że – pomimo dostępnych technologii – ważny jest osobisty kontakt oraz rozmowa na temat oczekiwań klientów. 

Jesteśmy specjalistami w branży fotowoltaicznej. Znamy oferowane produkty i potrafimy odpowiedzialnie doradzić odpowiednie rozwiązanie do konkretnej infrastruktury. Dysponujemy stałymi stokami magazynowymi, które znajdują się w nowoczesnych parkach logistycznych w Olsztynie. 

OZE PROJEKT INVESTMENTS to oficjalny dystrybutor oraz bezpośredni importer modułów fotowoltaicznych JA SOLAR w Europie Środkowo-Wschodniej. 

JA SOLAR, a właściwie Ja Solar Holdings Co. to firma będąca jednym z największych producentów wysokiej jakości produktów fotowoltaicznych .

Firma ta nie tylko produkuje, ale także koncentruje się na badaniach i rozwoju produktów opartych na monokrystalicznych ogniwach, gromadząc bogatą wiedzę na ich temat i doświadczenie w tej dziedzinie. Od 2010 roku jest jednym z wiodących na świecie producentów ogniw fotowoltaicznych i największym producentem monokrystalicznych ogniw typu p, utrzymująca się w ścisłej czołówce listy Tier-1 Bloomberg. Dzięki innowacyjności oraz niezawodności paneli fotowoltaicznych Ja Solar możemy śmiało powiedzieć, że proponujemy naszym klientom produkt na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam!

KONTAKT 

OZE Projekt Investments sp. z o.o.
ul. Lubelska 32, lok. 300, 10-409 Olsztyn tel. 89 672 40 30
NIP: 7393938817

MAGAZYN

ul. Cementowa 3A, 11-041 Olsztyn 

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami! 

Sylwia Włodarczyk 

s.wlodarczyk@ozeprojekt.pl 

tel.: 882 146 555