Dorota Szelągowska w rodzinie OZE Projekt Fotowoltaika!

Dorota Szelągowska oze projekt

Od początku istnienia firmy, celem działania OZE Projekt są zadowoleni klienci. Dzięki temu, dołączają oni do naszej rodziny by cieszyć się z ekologicznej i darmowej energii. Teraz nadszedł moment aby ogłosić, że do rodziny OZE Projekt dołącza jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce.

Rodzina OZE Projekt powiększa się każdego dnia, dziś do tego grona dołącza znana m.in. z programów telewizyjnych projektantka wnętrz – Dorota Szelągowska.  Jesteście ciekawi efektów naszej współpracy? Śledźcie naszą stroną internetową oraz kanały w Social Mediach. Wkrótce przekażemy Wam więcej informacji! 

Zaufało nam tysiące Polaków

OZE Projekt, to największa firma fotowoltaiczna w północnej i centralnej Polsce. Prowadzimy kompleksowe usługi związane z dystrybucją sprzętu, jego sprzedażą oraz instalacją w miejscu inwestycji. Dotychczas nasza firma wybudowała już ponad 1200 instalacji fotowoltaicznych. Nasze ekipy monterskie pracowały na dachach domów, firm i budynków gospodarczych w województwie warmińsko-mazurskim, podlaskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, łódzkim, wielkopolskim, a nawet w zachodnio-pomorskim. 

Czym się wyróżniamy?

Co nas cechuje? Jak podkreślają sami klienci – jest to przede wszystkim jakość. Moduły, które instalujemy produkowane są przez firmę JA Solar. To jeden z najlepszych producentów świata, będący na liście Tier 1, na której znajdują się wyłącznie najlepsze na świcie firmy zajmujące się wytwarzaniem modułów fotowoltaicznych. Jeśli chodzi o nasze falowniki, również są to produkty światowej klasy. Solar-Edge, Huawei, Fronius czy Sofar Solar, to marki, których nikomu nie trzeba przedstawiać. To, co nas wyróżnia na tle innych firm, to również bezpieczniki. Najwyższej klasy zabezpieczenia antyprzepięciowe montowane są zarówno po stronie prądu stałego, jak i zmiennego. Dzięki temu ograniczniki przepięć chronią instalację i inne urządzenia znajdujące się w sieci przed skutkami przepięć.

OZE Projekt, to nie tylko fotowoltaika

W OZE Projekt zajmujemy się nie tylko fotowoltaiką, ale również pompami ciepła. Urządzenia te, to czystość i komfort użytkowania. Dom bez komina, kotłowni i pomieszczenia na opał? To możliwe. Pompy ciepła, to szeroki wachlarz korzyści, a jednym z największych profitów są spore oszczędności. Nie dziwi zatem fakt, że w naszym kraju, sprzedaż tego typu źródeł ciepła znacznie wzrosła. Podkreślają to również nasi klienci, którzy coraz częściej pytają i inwestują w tego typu źródła ciepła.

Chcesz dołączyć do rodziny OZE Projekt tak, jak Dorota Szelągowska i tysiące zadowolonych klientów? Skontaktuj się z naszym oddziałem w swoim regionie.
Call Now Button