Program Czyste Powietrze: Wysokie dofinansowanie na pompy ciepła

Czyste powietrze pompy ciepła oze projekt

Program „Czyste Powietrze” pozwala na dofinansowanie zakupu pompy ciepła, na poziomie nawet kilkunastu tysięcy złotych. Pomimo tego, ze wszystkich wniosków jakie złożono, zaledwie 16,4 proc. z nich dotyczy właśnie tego źródła ciepła. Wynika to często z faktu, że wniosek nie jest prosty do wypełnienia. W OZE Projekt zrobimy to za Ciebie!

Czyste Powietrze, a pompy ciepła

„Czyste Powietrze”, to gigantyczny rządowy program, którego celem jest, jak sama nazwa wskazuje, poprawa jakości powietrza w naszym kraju. Budżet tego programu to aż 100 miliardów złotych. Środki można wykorzystać na termomodernizację budynków (m.in. wymiana stolarki okiennej, docieplenie przegród budynku itp.) oraz wymianę źródła ciepła (m.in. kocioł na pelet drzewny). Przy pomocy programu „Czyste Powietrze” można również dofinansować zakup pompy ciepła. Z raportu przekazanego przez magazyn GLOBEnergia wynika, że zaledwie 16,4% wniosków złożonych do nowej wersji programu dotyczyło pomp ciepła (stan na 21 sierpnia 2020 roku). W praktyce oznacza to, że spośród 20 230 wniosków, po dofinansowanie zakupu pompy ciepła zgłosiło się jedynie 3 315 osób.

Zrobimy to za Ciebie

Z czego może wynikać tak niska liczba złożonych wniosków? Sporym problemem bez wątpienia jest jego wypełnienie. Niestety liczba danych, które musimy uzupełnić nie jest mała i nie jest to łatwe. Jeśli do realizacji swojej inwestycji wybierzecie OZE Projekt, możecie być pewni, że z wnioskiem nie będziecie mieli żadnego problemu. Dlaczego? Ponieważ po prostu wypełnimy go za Was! Zawsze podkreślamy, że Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego wszystkie dokumenty związane z uzyskaniem dofinansowania nie tylko z programu „Czyste Powietrze”, ale również z „Mojego Prądu” załatwimy za Was. Kompleksowa obsługa Klienta jest u nas standardem, dlatego nie musicie się o nic martwić.

Pompy ciepła i fotowoltaika

Według wielu duet złożony z pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej to zestaw doskonały. Dzięki niemu nie tylko produkujemy darmową energię elektryczną, ale również ogrzewanie. Jeśli jesteście zainteresowani inwestycją w tego typu rozwiązania, skontaktujcie się z oddziałem w swoim regionie. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Źródło: GLOBEnergia
Call Now Button