Czekają nas gigantyczne podwyżki cen energii!

Podwyżki cen energii

Już wkrótce koszty życia ponownie wzrosną. To efekt podwyżki cen energii, które nas czekają. O ile wzrosną rachunki? Jak się przed tym uchronić i czy jest to w ogóle możliwe? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Kolejne podwyżki cen energii elektrycznej

Już wkrótce Polacy będą musieli sięgnąć głębiej do portfela podczas comiesięcznych opłat. Wynika to z fakty, że czekają nas kolejne podwyżki cen energii, poinformował „Dziennik Bałtycki”. Kto musi przygotować się na wyższe rachunki? Według wiadomości pojawiających się w mediach, więcej zapłacą posiadacze taryfy G.Według szacunków Alians OZE, cena, którą klient indywidualny będzie musiał zapłacić za 1 kWh wyniesie około 60 gr. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku było to około 50 gr. Oznacza to, że zwykły konsument będzie musiał zapłacić za energię elektryczną ok. 20% miesięcznie więcej. Według pojawiających się informacji,  podwyżki jeszcze bardziej odczują przedsiębiorcy. W ich przypadku rachunki mogą wzrosnąć nawet o 30%.

Jak uchronić się przed podwyżkami cen energii?

Czy jest możliwość, aby uniknąć podwyżek? Czy można sprawić, aby pieniądze zostały w Twoim portfelu, a nie trafiały do zakładów energetycznych? Jeśli masz już dość stale rosnących rachunków za energię elektryczną, zainwestuj w instalację fotowoltaiczną. To doskonały sposób nie tylko na obniżenie dotychczasowych rachunków, ale również na uniezależnienie się od podwyżek. Jakie jeszcze korzyści osiągasz decydując się na założenie własnej elektrowni słonecznej? Znacznie zwiększysz wartość swojej nieruchomości, przyłożysz się do ochrony środowiska, a także będziesz mógł otrzymać dodatkowe 3 000 złotych z programu Mój Prąd. Warto również zaznaczyć, że można skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej lub inwestycyjnej.

Instalacja fotowoltaiczna z OZE Projekt

Jeśli szukasz firmy, z którą kompleksowo zrealizujesz instalację fotowoltaiczną, wybierz OZE Projekt. Jesteśmy grupą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Do tej pory zrealizowaliśmy już ponad 2 000 inwestycji. Realizując zadanie z nami, masz pewność najwyższego standardu usług. Dysponujemy piętnastoma własnymi ekipami monterskimi, a także wsparciem pracowników biurowych odpowiedzialnych między innymi za kontakt z zakładem energetycznym i pozyskiwaniem środków z dofinansowań. Kontakt z nami nie kończy się również wraz z realizacją zadania. Prowadzimy również nieustanny monitoring pracy instalacji, co sprawia, że niemal natychmiastowo może wykryć wszelkie nieprawidłowości w jej działaniu. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z nami.

Call Now Button