Bądź eko! Powiedz #dbamoolsztyn

#dbamoolsztyn dbamoolsztyn oze projekt

Od początku istnienia firmy działamy z pasją. Pasją do dbania o ekologiczne życie, wykorzystywanie czystych źródeł energii, z ciągłą myślą o tym, aby dbać o naszą wspólną przyszłość. Dzisiaj robimy jeszcze jeden krok. Angażujemy Ciebie! Zachęcamy do tego, abyś drobnymi gestami zadbał o swoje otoczenie. My zaczynamy od Olsztyna w województwie warmińsko-mazurskim, bo stąd się wywodzimy. Ale tak samo jak nasza działalność rozrosła się na inne części kraju, tak samo wierzymy, że hasło #dbamo…(tutaj wpisz swoją miejscowość) poniesie się znacznie dalej. Dzięki Tobie!

#dbamoolsztyn

To hasło, z którym od dzisiaj nie będziesz chciał się rozstać. Wierzymy, że tak jak nam, zależy Ci na życiu w czystym i pięknym otoczeniu. Że chcesz czerpać z niego radość, czuć świeżość powietrza o poranku, nie potykać się o śmieci leżące na chodniku, które czasami zdają się już wpisywać w stały element naszego otoczenia.

Nie pozwól na to! Powiedz nie! Powiedz #dbamoolsztyn

Pokaż jak dbasz o dobro Ziemi i swojego otoczenia. Zrób zdjęcie, opisz, dodaj #dbamoolsztyn i koniecznie oznacz znajomych w sieci. Odwiedź jezioro Ukiel w Olsztynie, gdzie między plażami, na przeciwko wypożyczalni kajaków, znajdziesz ściankę zdjęciową z eko-hasłami! Wspólnie pokażmy jak wiele jest osób, dla których sprawy ekologii nie są obojętne.

A co Ty możesz zrobić dla Olsztyna?

Możesz segregować śmieci, oszczędzać wodę, robić rozważne i przemyślane zakupy, powiedzieć stanowcze „nie” plastikowi czy foliowym reklamówkom. To drobne gesty, ale do wprowadzenia w życie tu i teraz!

A może robisz jeszcze więcej? Budujesz energooszczędny dom? Inwestujesz w ekologiczne rozwiązania: fotowoltaikę, pompy ciepła czy rekuperację? Być może jesteś działkowiczem, który zbiera deszczówkę i wykorzystuje do podlewania kwiatów, nad którymi później pracują pożyteczne pszczoły? Przykładów może być mnóstwo – Ty też bądź przykładem.

Pokaż jak dbasz o świat, jak dbasz o Ziemię, o miejscowość, w której mieszkasz.Pokaż w wirtualnym świecie, że hasło #dbamoolsztyn to prawdziwe działanie realnych ludzi.

Call Now Button