Strona główna / Stacje ładowania / Bielsko-Biała / SALON SKODA KORCZYK OGÓLNODOSTĘPNE

SALON SKODA KORCZYK OGÓLNODOSTĘPNE

al. gen. Władysława Andersa 586 _, 43-300 Bielsko-Biała
Maks. moc: 11 kW
Punkty ładowania: 1
11
Maks. moc (kW)
1
Liczba punktów
6
Tryby ładowania
KORCZYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Operator
KORCZYK
Operator (skrót)
1
Typ operatora
pl
Kraj operatora
al. gen. Władysława Andersa 586
Ulica
_
Numer
43-300
Kod pocztowy
Bielsko-Biała
Miasto
al. gen. Władysława Andersa 586 _, 43-300 Bielsko-Biała
Adres pełny
1, 06:00, 22:00, 2, 3, 4, 5, 6, 08:00, 14:00
Godziny otwarcia
49.842418
Szerokość GPS
18.998689
Długość GPS
Telefon operatora
Email operatora
Strona operatora
11 kW
Moce punktów

Informacje o stacji

Województwo śląskie to przestrzeń, gdzie przemieszczanie się samochodem w pełni elektrycznym jest dziś wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Szeroki wybór operatorów i stacji pozwala na elastyczne dopasowanie czasu postoju do Twoich potrzeb. Poniżej przedstawiamy specyfikację techniczną wybranego punktu, która wyjaśni kwestie techniczne przed podłączeniem kabla. Wiedząc, jak dynamicznie zmienia się mapa stacji w województwie śląskim, skrupulatnie weryfikujemy dostępność poszczególnych punktów.

Poszukiwanie wolnej stacji ładowania w Bielsku-Białej przestało być wyzwaniem, ponieważ siatka punktów ogólnodostępnych jest coraz lepiej udokumentowana. Miejscowość ta charakteryzuje się bogatym przekrojem dostępnych technologii – od mocnych ładowarek prądu stałego do standardowych punktów prądu przemiennego. Parkując pojazd EV w Bielsku-Białej, warto sprawdzić okoliczne udogodnienia, takie jak lokale gastronomiczne czy biurowce, dzięki czemu czas ładowania upłynie szybko i przyjemnie.

Wybierając ładowarkę zlokalizowaną pod adresem al. gen. Władysława Andersa 586 _, decydujesz się na bezproblemowe uzupełnienie zasięgu w dogodnym miejscu. Adres al. gen. Władysława Andersa 586 _ to punkt świetnie wkomponowany w tkankę miejską, umożliwiający ładowanie w pobliżu popularnych obiektów usługowych. Zawsze dobrze jest upewnić się co do dostępności konkretnych standardów (Typ 2, CCS, CHAdeMO) oraz godzin otwarcia strefy ładowania. Miejsce pod adresem al. gen. Władysława Andersa 586 _ cieszy się uznaniem ze względu na łatwość dojazdu i niezawodność.

Lokalizacja stacji

502 929 060 kontakt@ozeprojekt.pl