Chcesz wiedzieć ile dokładnie zyskasz dzięki fotowoltaice?

Sprawdź
Gospodarstwa jednorodzinne

Domy jednorodzinne

Każdy kto decyduje się na zamieszkanie w domu jednorodzinnym, chce w pewnym sensie zerwać z podległością - wobec teściów, rodziców, hałaśliwych sąsiadów z dołu. Chce „być na swoim”, chociaż zwykle wymaga to wielu wyrzeczeń.

Czytaj więcej
Rolnicy

Rolnicy

Instalacja fotowoltaiczna pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał Twojego gospodarstwa, zabudowań i gruntów. Wytwarzając naturalną energię, budujesz wokół siebie i swoich bliskich naturalne środowisko.

Czytaj więcej
Firmy

Firmy

Jako prywatny przedsiębiorca doskonale wiesz jak to jest, kiedy codziennie musisz dzielić się z państwem wypracowanym przez siebie kapitałem. Odważnie prowadzisz własny biznes, biorąc na siebie kolejne ciężary podatkowe.

Czytaj więcej

Eneria ze słońca

Fotowoltaika

Dzięki instalacji fotowoltaicznej możesz uzyskać energię elektryczną ze światła słonecznego. Własną. Tanią. Naturalną.

Zapytasz, czy to naprawdę możliwe? Tak. W dodatku od prawie 200 lat! Trzeba by podziękować Aleksandrowi Becquerelowi, który już w pierwszej połowie XIX wieku zaobserwował zjawisko fotowoltaiczne. Jego naturę od początku lat ’90 śmiało wykorzystują Niemcy, są pionierami w zakresie zielonej energii. W Polsce fotowoltaika rozwija się coraz śmielej, w 2018 r. działało już ponad 55 000 instalacji.

Czytaj więcej

Jak to osiągnę

6 kroków do twojej własnej energii

  • Dobry
    początek
  • Decyzja
  • Finansowanie
    i formalności
  • Montaż
  • Start
  • Serwis

Dobry początek

Spotykamy się u Ciebie, abyś opowiedział nam o swoich oczekiwaniach, analizujemy Twoje rachunki za prąd, badamy możliwości instalacyjne. Na tej podstawie przygotowujemy indywidualny projekt Twojej elektrowni wraz z analizą ekonomiczną i możliwościami finansowania. Wszystko co dla Ciebie robimy na tym etapie jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące.
Pamiętaj, na pierwszym spotkaniu nie podpisujemy umowy – zależy nam, żebyś miał czas do namysłu.

Decyzja

Chcesz, abyśmy razem współpracowali. Rewelacyjnie! Przedstawiamy Ci krótką i zrozumiałą umowę. Czytamy ją razem i omawiamy. Całkowity koszt inwestycji jest jasno określony i zawarty w umowie (brak dodatkowych kosztów). Po podpisaniu dokumentów bierzemy się do pracy.

Finansowanie i formalności

Jesteś zdecydowany zapłacić za inwestycję z własnych środków? A może interesują Cię różne formy kredytowania? Pomożemy. Będziemy pośredniczyć w załatwieniu pożyczki, kredytu lub dotacji na Twoją instalację. Będziemy Cię wyręczać w spotkaniach w Zakładzie Energetycznym, w bankach i urzędach.

Montaż

Umawiamy się na montaż instalacji. Wszystko odbywa się dokładnie, czysto i szybko.

Start

Po instalacji spotkamy się razem z Twoimi sąsiadami i rodziną na otwarciu inwestycji. Jest co świętować – zostałeś wytwórcą prądu!

Serwis

Cała instalacja jest bezobsługowa i trwała. Nie wymaga serwisowania. Ze względu na solidność instalacji z naszymi klientami spotykamy się zwykle tylko po to, żeby wypić dobrą kawę. Mimo to, na każdym etapie planowania i realizacji inwestycji (ale także po) jesteśmy dla Ciebie dostępni  - 365 dni w roku.

Najważniejsze informacje

Panel wiedzy

paź 15, 2019

Zapraszamy na Targi Rolne

Już 26-27 października w Hali Expo Mazury!

Przeczytaj

wrz 10, 2019

7 mitów o fotowoltaice

Choć popularność fotowoltaiki w Polsce wrasta, dla wielu wciąż jest nową i nieznaną technologią na naszym rynku. Narastające mity wokół... Przeczytaj

sie 30, 2019

Efekty pracy wybranych instalacji...

Pełny, roczny cykl pracy instalacji fotowoltaicznej pozwala sprawdzić jej efektywność we wszystkich warunkach pogodowych i o każdej porze roku,... Przeczytaj

Czytaj więcej

Progesjonalna firma

O nas

Jesteśmy ekspertami z zakresu instalacji fotowoltaicznych dla domów, gospodarstw rolnych i biznesu. Znajdujemy się w Olsztynie, ale mamy specjalistów i wykonane instalacje na terenie wielu województw Polski centralnej i północnej. Służymy pomocą na każdym etapie planowania i realizacji inwestycji w zieloną energię – od doradztwa, przez projektowanie, pośrednictwo w zdobywaniu funduszy, po montaż.

Po członkach naszego zespołu możesz się spodziewać wiedzy i doświadczenia zdobytego w pracy dla międzynarodowych koncernów elektroenergetycznych, wzbogaconego o osobiste podejście do Twojego przypadku. Jak sam się przekonasz – najpierw słuchamy, potem odpowiadamy na Twoje potrzeby.

Czytaj więcej

Choć nasza firma stale się rozwija dwie kwestie zawsze pozostaną bez zmian:

 

o skomplikowanych sprawach mówimy prostym językiem.

 

jesteśmy dumni z tego, co robimy, dlatego możesz na nas liczyć przed, w trakcie i po nawiązaniu z nami współpracy.

 

Nasza firma znajduje się w Olsztynie, jednak mamy specjalistów i realizacje w całej Polsce północnej i centralnej. Zapytaj o naszą instalację najbliżej Ciebie!

Progesjonalna firma

Jesteśmy ekspertami z zakresu instalacji fotowoltaicznych dla domów, gospodarstw rolnych i biznesu

Zacznij oszczędzać

Dopasuj system
fotowoltaiczny

Podaj wysokość swoich
rocznych rachunków za prąd:

Oblicz
wielkość instalacji

Wielkość
instalacji

Roczny rachunek za prąd

Roczny rachunek
za prąd

Ilość wyprodukowanego prądu

Ilość wyprodukowanego
prądu

Bezpłatna indywidualna analiza

Bezpłatna indywidualna
analiza

Współpraca

Partnerzy

qcells.jpg
jasolar.jpg
sharp.jpg
solar_edge.jpg
fronius.jpg
sofar_solar.jpg
sma.jpg
abb.jpg